Hakkımızda

Hayatımızın her alanında Aydınlatma önemlidir. Her alanın doğru aydınlatma açısı ile ve bu açıya en uygun aydınlatma ürünleri kullanılarak aydınlatılmasının sağlanması, hem beden hem göz hem de ruh sağlığı üzerinde birçok etki yaratır. Aydınlatma sağlanırken aynı zamanda tasarrufu da düşünmek gerekir. Avize ürünlerinde ise ‘’az enerji çok ışık’’ düşüncesi esas alınmıştır. Ve böylelikle müşterilerimize daha kaliteli ve ihtiyaçlarına uygun hizmet verme anlayışı prensip edinilmiştir. Aydınlatma da diğer bir unsur ise şıklıktır. Aria Aydınlatma doğru aydınlatmayı sağlarken aynı zamanda şıklığı da ön plana çıkarmaktadır. Aria Aydınlatma tasarımları her kesimin isteği göz önüne alınarak üretilir ve kişilere sunulur.

 

Misyon & Vizyon

Vizyonumuz

Sürekli gelişme ve değişime açık olan, modern teknoloji ve toplam kalite anlayışı içerisinde çalışmayı ilke edinmiş bir şirket olarak üstlendiğimiz işleri doğru, eksiksiz ve zamanında teslim ederek güvenilir hizmet sunmak, müşterilerimizin memnuniyeti, tüm hizmetlerimizde kalitenin sürekliliği, çevrenin korunması ve iş güvenliği temel prensibimizdir.

Misyonumuz

*Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini en iyi şekilde karşılamak

*Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak

*Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek

*Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak

*Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak

*Aydınlatma ve dekorasyon sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak